106
1. Daniel Barfield - Andrew Jackson (Jr.)
2. Davis Smalley - Abbeville (Fr.)
3. Fontroy Randolph - Columbia (Fr.)
4. Dwayne Ford - Timberland (Fr.)
5. Amare Burnett - Eau Claire (Fr.)
6. Malik Campbell - North Charleston (Fr.)
7. JoJo McBride - Chesterfield (Jr.)
8. Haydon Walters - Ninety-Six (Fr.)

113 lbs.
1. Zymire Chisholm - Bamberg-Ehrhardt (So.)
2. Josh Boyles - Eau Claire (Jr.)
3. Omari Breshiers - Military Magnet (Jr.)
4. Lukas Crosby - High Point Academy (Fr.)
5. Kirk Stone - Christ Church (Sr.)
6. Zane Holden - Andrew Jackson (So.)
7. Brady Crabb - Abbeville (Jr.)
8. Jacob March - Cross (Fr.)

120 lbs.
1. Dylan Jenkins - Buford (Jr.)
2. Zach Roberts - North Central (Sr.)
3. Dakota Russell - Bamberg-Ehrhardt (So.)
4. Dylan Trexler - Chesterfield (Fr.)
5. Kareem Golson - C.A. Johnson (Sr.)
6. Quintin Riddick - Columbia (Fr.)
7. Dawson Wells - Philip Simmons (So.)
8. Dakota Covington - High Point Academy (Fr.)

126 lbs.
1. Jackson Stembridge - Bamberg-Ehrhardt (Jr.)
2. Pedro Kinard - Timberland (So.)
3. Travon Riley - C.A. Johnson (So.)
4. Will Bogstad - North Charleston (Sr.)
5. Kayson Sorgee - Landrum (Jr.)
6. Chad Rowlette - High Point Academy (Jr.)
7. Max Robinson - Buford (Sr.)
8. Noah Kessler - Ninety-Six (So.)

132 lbs.
1. Cameron Hoffman - North Central (Sr.)
2. Dawson Davis - Whitmire (Jr.)
3. Ethan Dawson - Timberland (Fr.)
4. Alex Eastland - Christ Church (So.)
5. Johnathan Brazzell - Columbia (Fr.)
6. Nasir Ward - Philip Simmons (Fr.)
7. Kamden Sorgee - Landrum (So.)
8. Cameron White - Cross (Fr.)

138 lbs.
1. Wade Bowers - North Central (Sr.)
2. Jared Gilliard - Bamberg-Ehrhardt (Jr.)
3. James McBride - Chesterfield (Sr.)
4. Daulton Maddox - Ninety-Six (Sr.)
5. Charlie Burger - Christ Church (Sr.)
6. Santory Jones - Cross (Fr.)
7. Vancie Belton - Columbia (Jr.)
8. AJ McLanahan - Philip Simmons (So.)

145 lbs.
1. Chance Hewitt - Ninety-Six (Sr.)
2. Roman Wadford - Timberland (So.)
3. Daylon Blevins - Chesterfield (Jr.)
4. Nygheyen’e Glover - Bamberg-Ehrhardt (Jr.)
5. Antwain Hoskins - Cross (So.)
6. Chad Burger - Christ Church (Fr.)
7. Mason Price - Abbeville (So.)
8. Lesane Boyd - Columbia (So.)

152 lbs.
1. Ty'Quez Stuckey - Bamberg-Ehrhardt (Jr.)
2. Parker Graham - North Charleston (Jr.)
3. David Cannon - High Point Academy (Sr.)
4. Payton Hornsby - Andrew Jackson (So.)
5. Blake Hornish - Christ Church (Sr.)
6. Chandler Worley - North Central (Fr.)
7. Omari Gathers - Military Magnet (So.)
8. Jaquise Jackson - Columbia (Fr.)

160 lbs.
1. Tyleik Elder - Andrew Jackson (Sr.)
2. Bryson Key - North Charleston (So.)
3. Nathan Newman - Philip Simmons (Jr.)
4. Brendan Ross - High Point Academy (Fr.)
5. Alijah Alford - Silver Bluff (Jr.)
6. Damion Haines - Cross (Fr.)
7. Wes Rutledge - Chesterfield (Jr.)
8. Dedrick Belton - C.A. Johnson (Sr.)

170 lbs.
1. Zane Van Vleet - High Point Academy (Jr.)
2. Dominick Milligan - Timberland (Sr.)
3. Isreal Robinson - North Charleston (Sr.)
4. Quintin Banks - Bamberg-Ehrhardt (Fr.)
5. Jeremiah Bynem - Wagener-Salley (Sr.)
6. Harris Crawford - Christ Church (Sr.)
7. Ethan Massey - Ninety-Six (Sr.)
8. Jason Bartlett - Philip Simmons (Sr.)

182 lbs.
1. Kalab Haven - North Central (Jr.)
2. Antwuan Gantt - Military Magnet (Sr.)
3. Hunter Elswick - Timberland (Sr.)
4. Addison Nickles - Abbeville (Fr.)
5. Jaleel McCormick - Chesterfield (So.)
6. Jamin Stalnaker - High Point Academy (Sr.)
7. Derrick Johnson - Eau Claire (Sr.)
8. Elijah Mervin - Columbia (Jr.)

195 lbs.
1. Joseph Lawson - North Charleston (Jr.)
2. Luke Evans - Abbeville (Jr.)
3. Zakariya Williams - Whale Branch (Sr.)
4. Clenzo Foreman - North Central (Sr.)
5. Jeremiah Jackson - High Point Academy (Fr.)
6. Constantine Gandis - Christ Church (Fr.)
7. Austin Nichols - Timberland (So.)
8. Tyshawn Green - Philip Simmons (Fr.)

220 lbs.
1. Cody Fleming - Ninety-Six (Sr.)
2. Joseph Ramirez - High Point Academy (Sr.)
3. Justin Pardue - Buford (Fr.)
4. Chandler Crumley - Whitmire (Jr.)
5. Isiah Black - Columbia (So.)
6. Kendell Shaw - C.A. Johnson (Sr.)
7. Adrian Alcantara - Timberland (Fr.)
8. Keyshaw Waring - North Charleston (Fr.)

285 lbs.
1. Conner Nickles - Abbeville (Sr.)
2. Matthew Constance - Landrum (Sr.)
3. Tucker Sellers - Buford (So.)
4. Xavier Chaplin - Whale Branch (So.)
5. Ja'quarius Shaw - C.A. Johnson (Sr.)
6. Christian Draper - Bamberg-Ehrhardt (So.)
7. Anthony Jackson - Philip Simmons (Sr.)
8. MJ Mason - Ninety-Six (Sr.)