106 lbs.
1. Drew Endres - Indian Land (So.)
2. Seth Tolman - Chapman (Jr.)
3. Genaro DeLaGarza - Woodruff (Fr.)
4. EJ Seaman - May River (So.)
5. Sam Degroat - Battery Creek (Fr.)
6. Carson Andrew - Aynor (Sr.)
7. Blake Chandler - Liberty (Fr.)
8. Blake Wise - Gilbert (So.)

113 lbs.
1. Tom Ross - Powdersville (Jr.)
2. Isham Peace - May River (Jr.)
3. Max Yegge - Indian Land (So.)
4. Gavin Qualls - Hanahan (Fr.)
5. Ryan Gallagher - Waccamaw (Fr.)
6. Trent Burdette - Liberty (Fr.)
7. Angel Rosales - Swansea (Jr.)
8. Zack Freeman - Union County (Fr.)

120 lbs.
1. Dylan Layton - Indian Land (So.)
2. Asa Addison - Pendleton (Sr.)
3. Tony DeLaGarza - Woodruff (Sr.)
4. Alvin Emetrerio - Swansea (Jr.)
5. Chad Hadden - May River (Sr.)
6. Blake Bagwell - Pelion (Sr.)
7. George Reillysmith - Battery Creek (Jr.)
8. Carson Syvock - Powdersville (Jr.)

126 lbs.
1. Brennen Crout - Gilbert (Sr.)
2. Josh Collins - West-Oak (Fr.)
3. Dylan Brooks - Powdersville (So.)
4. Clint Creech - Indian Land (Jr.)
5. Christian Wilson - Cheraw (Jr.)
6. Tristan Moody - Newberry (Sr.)
7. Johan Linares - Battery Creek (Sr.)
8. Thomas Cook - Waccamaw (Sr.)

132 lbs.
1. A.J. Dickerson - West-Oak (So., 2019 113 1st)
2. Weston Nguyen - Indian Land (Sr.)
3. Barrett Crout - Gilbert (Sr.)
4. Noah Johns - Woodruff (Sr.)
5. Ford Thomas - Chesnee (Sr.)
6. Marshall Heywood - Waccamaw (Sr.)
7. Mike Sunkins - May River (So.)
8. Josh Moore - Academic Magnet (So.)

138 lbs.
1. Matthew Williams - West-Oak (Sr.)
2. Noah Moore - Emerald (Sr.)
3. Alex Donald - Crescent (Sr.)
4. Ridge Kidder - Loris (Jr.)
5. Spencer Woodard - Chapman (Sr.)
6. Miguel Cavalheiro - May River (So.)
7. Jackson Caulder - Gilbert (So.)
8. Dylan Carroll - Aynor (Fr.)

145 lbs.
1. Grant Witherspoon - Indian Land (Jr.)
2. Nick Wattenbarger - Powdersville (So.)
3. Shahiem Willard - Chester (So.)
4. Clayton James - West-Oak (Sr.)
5. Larson McManigle - Battery Creek (Sr.)
6. Camron Butler - Lake City (So.)
7. Anthony Nelsen - May River (Jr.)
8. Harley Boatwright - Gilbert (So.)

152 lbs.
1. Ryan Dobbs - West-Oak (Jr.)
2. Jonathan Lemon - Academic Magnet (Sr.)
3. Brad Creech - Pelion (Sr.)
4. Dre Smith - Union County (Sr.)
5. Rathael Pendergrass - Chester (So.)
6. Terrell Ottinger - Indian Land (Jr.)
7. Gabriel Juarez - May River (Fr.)
8. Matt Williams - Aynor (So.)

160 lbs.
1. Markeith Drakeford - Indian Land (Sr.)
2. Cameron Ellis - Crescent (Jr.)
3. Joshua Coleman - Gilbert (Sr.)
4. Sloan Casteel - Hanahan (So.)
5. Tradd Shields - Waccamaw (Jr.)
6. Josh Moss - Chapman (SO.)
7. Justin Goode - Emerald (So.)
8. Wyatt Banfield - May River (Jr.)

170 lbs.
1. Xavier Dreese - Indian Land (Sr.)
2. Donavan Murray - Broome (Sr.)
3. Ly’Terrence Mills - Chester (Sr.)
4. Tadrick Hallman - Swansea (Sr.)
5. Anthon Funderburk - May River (Sr.)
6. Noah Jones - Aynor (Jr.)
7. Dennis Bramlett - West-Oak (Sr.)
8. Josh Shaw - Hanahan (So.)

182 lbs.
1. Jamie Ellis - Crescent (Sr.)
2. JD Evans - Chester (Sr.)
3. Raul Neil - Indian Land (Sr.)
4. Tyler Byars - West-Oak (Sr.)
5. Grayson Keisler - Gilbert (So.)
6. Hunter Brantley - Swansea (Sr.)
7. Brice Faircloth - Loris (Jr.)
8. Donovan Ling - May River (Sr.)

195 lbs.
1. Tyrin Jordan - Cheraw (Sr.)
2. Khalil Fulton - Lake City (Sr.)
3. Roderick Grant - May River (Sr.)
4. Lincoln Reagan - Catawba Ridge (Jr.)
5. Luke Jordan - Powdersville (Sr.)
6. Zach Hornsby - Mid-Carolina (So.)
7. Alex Herriott - Hanahan (Jr.)
8. Cain Foster - Union County (Sr.)

220 lbs.
1. Eli Hall - May River (Jr.)
2. Dylan Spurlin - Broome (Sr.)
3. Tyreke Davison - Keenan (Fr.)
4. Tyler James - West-Oak (Sr.)
5. Edwin Carpenter - Bishop England (Sr.)
6. Will Harmon - Gilbert (Sr.)
7. Jaheim Bowman - Crescent (Sr.)
8. Deaken Nicewonger - Pelion (Sr.)

285 lbs.
1. Conner Graham - Powdersville (Sr.)
2. Will Jeffcoat - Pelion (Jr.)
3. Teddy Murphy - Chester (Sr.)
4. Charles Landrum - Woodruff (Sr.)
5. Bryson Jones - Emerald (Sr.)
6. Dontrell Praytor - Edisto (Sr.)
7. Chance Jackson - Georgetown (Jr.)
8. Cole Preiditsch - Bishop England (Fr.)