106 lbs.
1. Carter Anderson - Greenwood (Jr.)
2. Gavin Butler - Summerville (So.)
3. Benjamin Singletary - Ashley Ridge (So.)
4. Raleigh D'Antico - Cane Bay (Sr.)
5. Braedon Bailey - Carolina Forest (Fr.)
6. Colton Smith - Rock Hill (Fr.)
7. Ayden Whisler - Boiling Springs (Fr.)
8. Jacob McDonald - Sumter (So.)

113 lbs.
1. Chris Compton - Byrnes (Jr.)
2. Reco Robinson - Summerville (Sr.)
3. Eric Lopez - White Knoll (So.)
4. Irving Cabrera - Northwestern (Fr.)
5. Sebastian Colon - Fort Mill (Jr.)
6. Jacob Simmons - Cane Bay (Sr.)
7. Jack Doran - J.L. Mann (So.)
8. Michael Rogers - River Bluff (Fr.)

120 lbs.
1. Thomas Snipes - Hillcrest (So.)
2. Jacob Vincent - Lugoff-Elgin (Sr.)
3. Lance Elrod - Stratford (Sr.) 
4. Yannis Charles - Clover (Fr.)
5. Caleb Holcombe - Easley (Sr.)
6. Nick Ward - Socastee (Jr.)
7. Brayton Killiri - Summerville (So.)
8. Brandon Riley - River Bluff (Jr.)

126 lbs.
1. Matteo Vargo - Fort Dorchester (So.)
2. Joshua Sturgeon - Fort Mill (So.)
3. Darren O'Keefe - Hillcrest (Sr.)
4. Ron German - James Island (Sr.)
5. Isaiah Poppe - Carolina Forest (Jr.) 
6. Brady Harmon - Byrnes (Sr.)
7. Cooper Strange - Woodmont (Jr.)
8. Will Anderson - Chapin (Sr.)

132 lbs.
1. David Hunsburger - Byrnes (So.)
2. Bailey Wilkins - Rock Hill (Sr.)
3. Quinten Dodd - White Knoll (Sr.)
4. Dylan O'Keefe - Hillcrest (Sr.)
5. Jaqion Williams - Greenwood (Sr.)
6. Nick Kotiw - Wando (Jr.)
7. Walker Martin - Socastee (Sr.)
8. John Zahm - River Bluff (Sr.)

138 lbs.
1. Preston Soriano - Stratford (Sr.)
2. Adonis Lawson - Dorman (Sr.)
3. Walker Rhue - Wando (Sr.)
4. Saadiq Murray - J.L. Mann (Sr.)
5. CJ Heiselman - Byrnes (So.)
6. Jason Garay - White Knoll (Jr.)
7. Adam Clinemyer - Greenwood (Jr.)
8. Austin Collins - Conway (So.)

145 lbs.
1. Chandler Amaker - Fort Dorchester (Jr.)
2. Sam Emery - River Bluff (Sr.)
3. Jack Scott - White Knoll (Sr.)
4. Micah DiCarlo - Wando (Jr.)
5. Grantt Hopkins - Hillcrest (So.)
6. Steven Johnson - Nation Ford (Jr.)
7. Nick Smart - Byrnes (Sr.)
8. Jose Mora - Rock Hill (Sr.)

152 lbs.
1. Michael Ramirez - Rock Hill (Sr.)
2. Daniel Kitts - Byrnes (Sr.) 
3. Jason Jacoby - Carolina Forest (Sr.)
4. Charles Rogers - Woodmont (Sr.)
5. Jack Brown - River Bluff (Jr.)
6. Kole Barron - Wando (Sr.)
7. Gavin Canady - Berkeley (Sr.)
8. Eli McGee - Lugoff-Elgin (Sr.)

160 lbs.
1. Josh Cizmadia - Fort Mill (Sr.)
2. Josh Green - Chapin (Jr.)
3. David Rundell - Summerville (Jr.)
4.Quinton Boyle - River Bluff (Jr.)
5. Ethan Prescott - Riverside (Sr.)
6. Klay Crossway - Lugoff-Elgin (Sr.)
7. Antonio Collins - Greenwood (Sr.)
8. Brady Leaphart - Lexington (Jr.)

170 lbs. 
1. Nick Fazzone - Byrnes (Sr.)
2. Eyan McKnight - Hillcrest (Jr.)
3. William Rogers - River Bluff (Jr.)
4. Christopher Handl - Conway (Sr.)
5. Will Frazier - Lexington (Sr.)
6. Stone Sneed - JL Mann (Jr.)
7. Edward Shirley - Wade Hampton (Jr.)
8. Kyle Nicholson - Summerville (Sr.)

182 lbs.
1. Walker Stephenson - Hillcrest (Sr.)
2. Shawn Haile - Chapin (Sr.)
3. Marlon Morales - Carolina Forest (Sr.)
4. Webber Moore - Rock Hill (Sr.)
5. Gabe Gosnell - Byrnes (Jr.)
6. Johnathan Hicks - Conway (So.)
7. Jake Liptak - Wade Hampton (Sr.)
8. Tommy Greene - Berkeley (Jr.)

195 lbs.
1. Josh Hill - Easley (Sr.)
2. Tyler Kilgore - Hillcrest (Sr.)
3. Javin Hackett - Socastee (So.)
4. Seth Freeman - Dorman (Jr.)
5. Brett Carder - Lugoff Elgin (Sr.)
6. Ty Shealy - White Knoll (Jr.)
7. Christian Garland - Ashley Ridge (Fr.)
8. Cap Holley - St. James (Jr.)

220 lbs.
1. Jake Fernicola - Woodmont (Sr.)
2. Damon Loveless - Stall (Sr.)
3. Justin Lucas - Wando (Sr.)
4. Hunter Dixon - Chapin (Sr.)
5. Davin Jackson - Sumter (So.)
6. Rickey Abercrombie - Riverside (Jr.)
7. Graysen Latham - Clover (Jr.)
8. Grayson Golley - St. James (Fr.)

285 lbs.
1. Kamryn Petrick - Ashley Ridge (Sr.)
2. Walker Anderson - Lexington (Sr.)
3. Ian Obeso - River Bluff (Sr.)
4. Zach Blanchard - Clover (Sr.)
5. Drayton Wines - Boiling Springs (Jr.)
6. Shylo Carr - Easley (Sr.)
7. Iyon James - Stall (Sr.)
8. Zach McRae - Byrnes (Sr.)