106
1 Carter Anderson - Greenwood (Jr.)
2 Braedon Bailey - Carolina Forest (Fr.)
3 Ben Guilliam - Summerville (Fr.)
4 Raleigh DAntico - Cane Bay (Sr.)
5 Benjamin Singletary - Ashley Ridge (So.) 

113
1 Chris Compton - Byrnes (Jr.) 
2 Sebastian Colon - Fort Mill (Jr.)
3 Gavin Butler - Summerville (So.)
4 Jacob Simmons - Cane Bay (Sr.)
5 Eric Lopez - White Knoll

120
1 Thomas Snipes - Hillcrest (So.)
2 Reco Robinson - Summerville (Sr.) 
3 Jacob Vincent - Lugoff Elgin (Sr.) 
4 Nolon Shannon - White Knoll
5 Brandon Riley - Riverbluff 

126
1 Matteo Vargo - Fort Dorchester (So.) 
2 Joshua Sturgeon - Fortmill (So.) 
3 Isaiah Poppe - Carolina Forest (Jr.) 
4 Jacob Paulson - Lugoff Elgin (Sr.)
 5 Darren O'Keefe - Hillcrest (Sr.) 

132
1 Bailey Wilkins - Rock Hill (Sr.) 
2 David Hunsberger - Byrnes (So.) 
3 Jaqion Williams - Greenwood (Sr.) 
4 Brice Carron - Lugoff Elgin (Jr.)
5 Dylan O'Keefe - Hillcrest (Sr.) 

138
1 Preston Soriano - Stratford (Sr.) 
2 CJ Heiselman - Byrnes (So.) 
3 Zach Preciado - Carolina Forest (Jr.)
4 Cooper Strange - Woodmont (Jr.) 
5 Matthew Sanders - Boiling Springs (Sr.) 

145
1 Chandler Amaker - Fort Dorchester (Jr.)
2 Adonis Lawson - Dorman (Sr.) 
3 Sam Emery - Riverbluff (Sr.)
4 Saadiq Murray - J.L. Mann (Sr.) 
5 Mitch O'Conner - Chapin (Sr.) 

152
1 Michael Ramirez - Rock Hill (Sr.) 
2 Gavin Canady - Berkeley (Sr.)
3 Eli Mcgee - Lugoff Elgin 
4 Jayson Jacoby - Carolina Forest (Sr.)
5 Sam Cohen - Goose Creek (Sr.)

160
1 Josh Cizmadia - Fort Mill (Sr.) 
2 David Rundell - Summerville (Jr.) 
3 Josh Green - Chapin (Jr.)
4 Klay Crossway - Lugoff Elgin (Sr.) 
5 Hunter Mckenzie - Hillcrest (Sr.)

170
1 Christopher Handl - Conway (Sr.)
2 Will Frazier - Lexington (Sr.)
3 Alex English - Rock Hill (Sr.) 
4 Eyan McKnight - Hillcrest (Jr.) 
5 Tyquan Wright - Lugoff Elgin

182
1 Walker Stephenson - Hillcrest (Sr.) 
2 Shawn Haile - Chapin (Sr.) 
3 Nick Fazzone - Byrnes (Sr.)
4 Seth Freeman - Dorman (Jr.) 
5 Marlon Morales - Carolina Forest (Sr.)

195
1 Josh Hill - Easley (Sr.) 
2 Brett Carder - Lugoff Elgin (Sr.) 
3 Tyler Kilgore - Hillcrest (Sr.) 
4 Peyton Fisher - Mauldin 
5 Javin Hackett - Socastee (So.) 

220
1 Jake Fernicola - Woodmont (Sr.) 
2 Scotty Dean - Lugoff Elgin (Jr.)
3 Dylan Honnaker - Fort Mill
4 Hunter Dixon - Chapin (Sr.) 
5 Ty Shealy - White Knoll 

285
1 Parker Warder - Summerville (Sr.)
2 Walker Anderson - Lexington (Sr.) 
3 Sean Grennan - Nation Ford (Sr.)
4 Kamryn Petrick - Ashley Ridge (Sr.) 
5 Ian Obeso - River Bluff (Sr.)